Obróbka Metali

Oferta Agropol Kłodawa – Obróbka Metali

Dzięki specjalistycznej bazie maszynowej oraz wykwalifikowanemu zespołowi pracowników, oferujemy naszym klientom wysokiej jakości produkty, a także wszelkiego rodzaju usługi w zakresie obróbki metali.

„AGROPOL” to firma, dla której w obróbce metalu nie ma niewiadomych. Potrafimy sprostać każdemu zamówieniu.

Zajmujemy się obróbką metali a dokładnie:

  •  FREZOWANIE CNC
  •  TOCZENIE CNC
  •  frezowanie konwencjonalne
  •  toczenie konwencjonalne
  •  wiercenie
  •  przecinanie
  •  szlifowanie otworów
  •  szlifowanie wałków
  •  naprawy awaryjne

Jeśli tu trafiłeś, z pewnością wiesz co nieco na temat obróbki CNC, ale mimo to warto dokładnie wyjaśnić, czym charakteryzuje się ten proces i z jakiego powodu warto się nań zdecydować. Przede wszystkim CNC to metoda, która polega tak naprawdę na usuwaniu niewielkich kawałków materiału w taki sposób, aby po pewnym czasie powstał produkt o dokładnie takim kształcie, jaki jest wymagany. Używane są do tego specjalistyczne maszyny, które umożliwiają efektywność i sprawność pracy, jak również precyzję podczas tworzenia poszczególnych elementów. Tutaj warto zaznaczyć jeszcze, że nie chodzi jedynie o części stalowe, ale również na przykład aluminiowe czy też wykonane z innych materiałów – w tej kwestii wszystko jest do indywidualnego ustalenia.

Doświadczenie

Dzięki wieloletniej obecności na rynku oraz pracy z wieloma klientami, uzyskaliśmy bezcenne doświadczenie.

Jakość

Nasze doświadczenie oraz indywidualne podejście sprawiają, że nasi klienci są zawsze zadowoleni.

Elastyczność

Zawsze dostosowujemy się do wymagań, terminów oraz indywidualnych oczekiwań naszych klientów.

Dlaczego warto nam zaufać?

Dlaczego warto zdecydować się na współpracę w zakresie obróbki CNC? Powodów jest mnóstwo. Przede wszystkim mamy do czynienia z niezwykle precyzyjną metodą obróbki – w obecnych czasach można pozwolić sobie na najbardziej szczegółowe i wymagające największej wprawy elementy metalowe i inne, ponieważ maszyny, których się używa, pozwalają na tego rodzaju wariacje. Co więcej, dokładny projekt można bez większych problemów zaprogramować w specjalnej maszynie, praktycznie co do setnej mm. To jednak jeszcze nie wszystko – współczesna obróbka CNC to także gwarancja powtarzalności wszystkich tworzonych elementów. Nie ma tu miejsca na jakiekolwiek odchyły i nierówności względem siebie.

Warto również wspomnieć o tym, że obróbka CNC jest procesem nad wyraz sprawnym i w pełni zautomatyzowanym. W związku z tym po ustaleniu projektu i złożeniu zamówienia nie musisz długo czekać na gotowe elementy. Korzystamy bowiem z najbardziej nowoczesnych urządzeń, dzięki którym wszystko przebiega w sposób bezpieczny, szybki, sprawny oraz w pełni profesjonalny. Niezależnie od tego, jak bardzo skomplikowane kształty chcesz uzyskać i ile elementów z danego materiału potrzebujesz, z pewnością spełnimy wszelkie Twoje wymagania w tym zakresie. Wszystko dlatego, że w pełni korzystamy z dobrodziejstw współczesnej techniki i doskonale potrafimy wykorzystać cały potencjał tkwiący w maszynach służących do obróbki CNC. 

Wykonujemy i naprawiamy korpusy, obudowy przekładni napędowych na obrabiarkach CNC.
Dzięki szerokiemu zakresowi usług, mamy możliwość spełniania oczekiwań najbardziej wymagajacych Klientów, wykonywania zadań precyzyjnie oraz terminowo.
Obrabiamy stale węglowe, stopowe i specjalne (kwasoodporne, nierdzewne), metale kolorowe, odlewy stalowe oraz tworzywa sztuczne.
Posiadamy ponad 20-letnie doświadczenie i zapewniamy indywidualne podejście do każdego klienta.